انواع ریمل و کاربرد آنها: ریمل مناسب شما کدام است؟

0
290
انواع ریمل و کاربرد آنها
انواع ریمل و کاربرد آنها

ریمل چشم، یکی از محبوب‌ترین و متداول ترین ابزار زیبایی چشم می‌باشد که در انواع مخلتفی از نظر نوع ماده و ترکیبات، رنگ، برس و… همچنین کاربرد دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع ریمل چشم و کاربردهای متفاوت آن‌ها را بشناسید و بتوانید انتخاب بهتری در خرید ریمل داشته باشید.

ریمل یکی از محبوب‌ ترین ابزار زیبایی چشم

ریمل چشم، یکی از محبوب‌ترین و متداول ترین ابزار زیبایی چشم می‌باشد که استفاده از آن آسان است، و بلافاصله اثر قابل توجهی می گذارد. ریمل، مژه ها را حجیم تر کرده و چشم شما را زیباتر می کند و با تفکیک مژه ها، باعث می شود که چشم بزرگتر بنظر برسد.

ریمل ها براساس نوع و رنگ ماده و برس انواع مختلفی دارند که هریک کاربرد و تاثیر متفاوت نیز بر مژه‌ها دارد. شما باید با توجه نوع و رنگ چهره، چشم و مژه‌ های خود‌ و همچنین کاربردی که از یک ریمل انتظار دارید ریمل تان را انتخاب کنید.

انواع ریمل ها براساس نوع کاربرد

ریمل حجم دهنده (Volume Mascara)

ریمل پاپیا

ریمل حجم دهنده، باعث پرپشت نشان دادن مژه‌ها می‌شود. آنها معمولا فرمول غلیظ‍‍‍‍‍ تری دارند و ممکن است حاوی پلیمرهای سیلیکون یا موم باشند که باعث می شود مژه های شما پرتر بنظر برسد.

و برای خانم‌هایی که مژه‌هایشان نازک و یا با حجم کم و فواصل زیاد است مناسب می‌باشد.

ریمل های حجم دهنده برسی تپل و ضخیم دارند و با یک حرکت حجم زیادی از ریمل را در تمام جهت های مژه می نشانند.

 ریمل بلند‍‍‍‍‍‌کننده ( Lengthening Mascara )

ریمل بلندکننده معمولا مواد تشکیل دهنده ای مانند الیاف دارد که می توانند خودشان را به مژه های شما بچسبانند تا مژه ها ظاهر بلندتری پیدا کنند. آنها فرمولی دارند که می توانید بدون تجمع ریمل روی مژه ها، چند لایه از آن را روی هم بزنید. این نوع ریمل برای مژه‌هایی با حجم کافی اما کوتاه مناسب است. 

ریمل فرکننده

ریمل حالت دهنده architect لورال

این نوع ریمل به مژه ها شکل می دهد و مژه ها را به سمت بالا حالت می‌دهند. ریمل های فرکننده معمولا حاوی پلیمر و رزین هستند تا به حفظ فر مژه ها بطور موقت کمک کنند. باید بیشترین مقدار ریمل فر کننده را به ریشه ی مژه ها بزنید تا شکل بگیرند. ریمل فرکننده برای خانم هایی که مژه‌هایی صاف و بدون حالت دارند گزینه مناسبی است.

منبع: بیتوته

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.