جذاب‌ ترین رژ لب‌ های ترند پاییز 2022

0
680
رژ لب های ترند پاییزی 2022

در روزهای سرد پاییزی، صورت ما بیشتر از همیشه به رنگ‌های گرم آرایشی نیاز خواهد داشت. به همین دلیل است که رژ لب‌های روشن و تابستانی کنار می‌روند و جای خود را به رژ لب‌های گرمابخش پاییزی می‌دهند. دوست دارید که با ۱٠ تا از این رنگ‌ها بیشتر آشنا شوید؟ پس مطالب این مقاله را از دست ندهید.

رژ لب شکلاتی، خوش مزه ترین رژ لب‌ ترند پاییز 2022

تینت لب استیکی گلدن رز
تینت لب استیکی گلدن رز

اگر طیف‌های مختلف رنگ قهوه‌ای مثل شکلاتی را وارد میکاپ پاییزی‌تان کنید، یک نتیجه شیک و فوق‌العاده را دریافت خواهید کرد. چون که قهوه‌ای یک رنگ گرم است و اگر آن را با رنگ‌هایی مثل کرمی یا طلایی ترکیب کنید، از انتخابتان پشیمان نخواهید شد. خانم‌هایی که پوست سبزه دارند، بهترین کاندید برای استفاده از رژ لب شکلاتی محسوب می‌شوند.

رژ لب شرابی، رنگ بی‌نظیر پاییزی:

رژ لب جامد لانگ ورینگ نوت
رژ لب جامد لانگ ورینگ نوت شماره 12

طیف‌های مختلف رنگ قرمز همیشه جذاب هستند و شرابی از آن دسته رنگ‌هاییست که چه روی موهایتان باشد و چه روی لب‌ها، کودتایی از زیبایی ایجاد خواهد کرد. اگر پوست تیره یا سبزه‌ای دارید و دوست دارید که سرمای چهره‌تان در پاییز را با یک رنگ گرم خنثی کنید، حتما رژ لب شرابی را امتحان کنید.

رژ لب‌ ترند پاییز 2022 بنفش تیره یا سوخته:

در میان رژ لب‌های پررنگ و شیک، رنگ بنفش سوخته حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. اگر تناژ پوستی خنثی دارید یا اینکه رنگ پوستتان تیره و تناژ آن گرم است، با خیالی راحت روی این رنگ حساب باز کنید. البته در یک ترفند جالب، می‌توانید اول کمی رژ لب صورتی مات روی لب بزنید و سپس از رژ لب بنفش سوخته استفاده کنید تا نتیجه میکاپ دوچندان زیبا شود.

رژ لب نارنجی سوخته، رژ لب‌ ترند پاییز 2022

رژ لب نارنجی جزو بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید برای فصل پاییز داشته باشید، چونکه هم رنگ گرمی است و هم با رنگ‌های پاییزی به خوبی ست می‌شود.
رنگ نارنجی برای پوست‌هایی که روشن هستند و ته رنگ گرمی دارند یک انتخاب عالی است. اما بر عکس، اگر تناژ پوستی سردی دارید، با این رنگ خیلی جذاب به نظر نخواهید رسید.
همچنین اگر پوستتان گندمی رنگ است و ته رنگ گرمی دارد، بهترین کار این است که از رژ لب‌هایی نارنجی رنگی که به قرز متمایل هستند (قرمز نارنجی) استفاده کنید.

رژ لب مسی، خیره کننده و زیبا:

رژ لب جامد آرکانسیل Very Mat
رژ لب جامد آرکانسیل Very Mat

چه طرفدار رنگ مسی باشید و چه نباشید، باید بدانید که با این رنگ میکاپ پاییزی زیباتری خواهید داشت. چونکه مسی یک رنگ پاییزی است و همان گرمایی که در هنگام نگاه کردن به مس لمس می‌کنید را به چهره‌تان منتقل می‌کند.
رژ لب مسی برای پوست‌های گندمی و تیره رنگی که ته رنگ پوستی گرمی دارند یک انتخاب بی‌نظیر است.
البته اگر تا به حال از این رنگ استفاده نکرده‌اید، حتما طیف‌های مختلف مسی را امتحان کنید. مطمئنم که به رنگ دوست داشتنی‌تان خواهید رسید!

قرمز آجری، رنگی گرم و دوست داشتنی:

رژ لب جامد مات کالیستا
رژ لب جامد مات کالیستا

رنگ قرمز آنقدر طیف پر و پیمانی دارد که می‌توانید رنگی به زیبایی قرمز آجری را از قلب آن بیرون بکشید! این رنگ رژ لب برای پوست‌های سبزه یک انتخاب ایده‌آل و گرمابخش خواهد بود. علاوه بر این اگر میکاپ‌های برنزه را دوست دارید، می‌توانید با رژ لب قرمز آجری به میکاپ مورد علاقه‌تان دست پیدا کنید.
اگر پیشنهاد ما را می‌خواهید، رژ لب قرمز آجری خود را از نوع نیمه مات تهیه کنید.

رژ لب کالباسی، ملایم اما گرمابخش:

رژ لب جامد مات بادوام گلدن رز
رژ لب جامد مات بادوام گلدن رز

شکی در این نیست که رژ لب‌های پررنگ برای پاییز در الویت هستند، اما خیلی‌ها با رژ لب‌های نود و ملایم میانه بهتری دارند. خب اگر شما هم جزو این دسته خانم‌ها هستید، یک پیشنهاد عالی برای انتخاب رژ لب‌ ترند پاییز 2022 دارم، رژ لب کالباسی!
این رنگ در عین ملایم بودن، کاملا گرم بوده و برای تکمیل کردن میکاپ‌های مختلف و مناسبتی هم مناسب است.
همچنین اگر ته رنگ پوستتان سرد است، با رژ لب کالباسی سردی چهره‌تان را به خوبی خنثی خواهید کرد.

رژ لب بادمجانی، رنگی شیک و خانومانه:

رژ لب مایع شاین این لی
رژ لب مایع شاین این لی

رنگ دیگری که در پوست‌های سبزه کودتا به پا می‌کند، رژ لب بادمجانی است. چونکه این رنگ پوست با رنگ‌های تیره تناژ بنفش ارتباط خیلی خوبی برقرار می‌کند.
البته که اگر رنگ پوستتان گندمی و معمولی هست هم می‌توانید با خیالی راحت به این رنگ رژ لب بله بگویید!
اگر قصد دارید که با رژ لب بادمجانی یک میکاپ مجلسی و به درخشندگی الماس انجام دهید، حتما در میکاپ چشمتان از رنگ نقره‌ای استفاده کنید.

رژ لب زرشکی، رنگ زیبای پاییزی:

رژ لب جامد مات جدید دوسه
رژ لب جامد مات جدید دوسه

کمتر رژ لبی هست که به تمام رنگ پوست‌ها بی‌آید و چه با پوست تیره و چه پوست روشن، ارتباط برقرار کند. اما زرشکی از آن دسته رنگ‌هایی است که بعد از اینکه رژ لب آن را روی لب‌ها بنشانید، از انتخابتان حسابی راضی خواهید بود.
البته از آنجایی که رژ لب زرشکی پررنگ و غلیظ است، باید در صورت استفاده از آن میکاپ چشم ملایم و نودی را انجام بدهید.

رژ لب قرمز روشن، رژ لب‌ ترند پاییز 2022

رژ لب جامد فیوژن دوسه
رژ لب جامد فیوژن دوسه

رژ لب قرمز روشن، رنگ دیگری است که هر خانمی با هر رنگ پوستی می‌تواند با خیالی راحت به آن اعتماد کند.
اما اگر پوست سبزه‌ای دارید، در انتخاب این رنگ اصلا شک نکنید و با آغوش باز به آن بله بگویید!
رژ لب قرمز روشن از نظر آقایان هم بسیار جذاب است و نوع مات آن نسبت به نوع براق، زیبایی بیشتری دارد.

پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.